Předškolní hudební kroužek probíhá každé pondělí odpoledne na Zvonařce, ulice U Zvonařky 7.

ROZVRH

  • pondělí 15:30 – 16:15 – vyhrazeno pro děti Koala – školka a dětské centrum na Zvonařce
  • pondělí 16:30 – 17:15 – pro veřejnost

CENA

  • cena 1 lekce 300,- (možné je předplatit celé pololetí a tím si rezervovat místo na každé hodině hudby)
  • cena za 2. pololetí (únor – červen 2023) 4990,- (18 hodin celkem)
    • Koncert pro rodiče v pondělí 3. dubna od 17:00 na téma Velikonoce
    • kroužek neproběhne v tyto termíny: 10.dubna, 1. května, 8. května (státní svátky)

Hudební kroužek pro děti předškolního věku s cílem připravit vaše děti k postupu do Základní umělecké školy, bude probíhat, jako každý rok, na jaře březen-květen. V každé skupině maximálně 6-8 dětí. První hodina proběhne v pondělí 6. března !

Pro rodiče budou během hodin k dispozici prostory kavárny Koala školky, kde na své děti mohou počkat například u dobré kávy.

https://www.centrumkoala.cz/pobocka-zvonarka/

Možné jsou také individuální skupinové lekce hudební výchovy se zaměřením hry na klavír v odpoledních hodinách i dopoledních hodinách (ve skupince 2 děti). Na hodinách budeme rozvíjet mimo jiné i rytmickou stránku pomocí říkadel, a také se budeme učit české lidové písně, ke kterým se budeme doprovázet na Orffovy hudební nástroje.

V případě zájmu, přejděte do Přihlašovacího formuláře nebo mě kontaktuje na čísle 721 529 447.